22 marca 2016 09:27

Zawsze marzyłeś o tym, aby zostać Bohaterem?

Nie ma nic prostszego - oddaj krew 8 marca w Instytucie Politologii lub 9 marca w Instytucie Matematyki i Informatyki.

Zapraszamy WSZYSTKICH Studentów, pracowników oraz chętne osoby do udziału w Honorowej Akcji Krwiodawstwa. W listopadzie pobiliśmy rekord zarejestrowanych Dawców, zróbmy to jeszcze raz!

GDZIE I KIEDY?
08.03.2016r. (wtorek) hol Instytutu Politologii, ul. Koszarowa 3
09.03.2016r. (środa) hol Instytutu Matematyki i Informatyki, ul. Joliot – Curie 15

O KTÓREJ?
10:00-15:00 Rejestracja Dawców

Dodatkowo, specjalnie dla Was, Scanmed Multimedis przeprowadzi badania profilaktyczne:

• pomiar zawartości tkanki tłuszczowej i BMI
    • poziom glukozy i ciśnienia
    • zawartość CO w wydychanym powietrzu
    • profilaktyka raka piersi - nauka samobadania piersi na sztucznym biuście, którą poprowadzi położna
    • zapoznanie studentów oraz pracowników uczelni z tematem krwiodawstwa, krwiolecznictwa i transplantologii
  • CO W ZAMIAN?
    Oprócz satysfakcji oraz statusu Honorowego Dawcy Krwi, gwarantujemy:
    - słodką niespodziankę i gadżet dla każdego
    - z okazji Dnia Kobiet każda z Pań otrzyma od nas dodatkowy słodki prezent :)

DODATKOWO!
    W ramach projektu Krwiecień akcja przeprowadzana jest mniej więcej tym samym czasie na terenie 21 uczelni wyższych w 7 różnych miastach Polski! Cały projekt został objęty Honorowymi Patronatami naszych Rektorów oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Studencie UWr - czyń honory!

Link do wydarzenia:

Bądź z nami na bieżąco, bo już na dniach pojawią się konkursy z ciekawymi nagrodami!