20 maja 2019 18:35

Został już tylko niecały miesiąc, aby zgłosić się do V edycji programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn". Do aplikowania zachęcamy nasze studentki, a także maturzystki, które planują wziąć udział w najbliższej rekrutacji na nasze studia.

Aplikacja dla studentek

Aplikacja dla maturzystek

Dotychczas w ramach programów organizowanych przez Fundację Perspektyw i firmę Intel kilka naszych studentek otrzymało stypendia, wzięło udział w programie stażowym oraz mentoringowym. Dziewczyny uczestniczyły też jako wolontariuszki w akcjach edukacyjnych dla dzieci: https://www.facebook.com/itforshe/videos/225014035...

Stypendia dla dziewczyn

Co daje stypendium? Informacja Fundacji Perspektywy na temat programu.

Jeśli zostaniesz stypendystką INTEL-PERSPEKTYWY otrzymasz wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniesz wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Ci wyznaczyć sobie cele zawodowe i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymasz stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziesz ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

UWAGA! Zachęcamy do wcześniejszego składania aplikacji. Jeśli złożysz wniosek do 31 maja br. - sprawdzimy go pod względem formalnym i prześlemy ewentualne uwagi.