12 maja 2017 11:58

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci,

nasz Wydział jest ostatnim na Uniwersytecie Wrocławskim i jednym z ostatnich w Polsce, który nie zrezygnował z indeksów jako elementu oficjalnej dokumentacji przebiegu studiów.

Ponieważ terminowe uzupełnianie indeksów jest pewnym wysiłkiem zarówno dla pracowników, jak i dla samych studentów, władze Wydziału rozważają odejście odużywania papierowych indeksów.
Aby ocenić, czy korzyści z posiadania indeksów przez studentów uzasadniają wysiłek administracyjny związany z ich utrzymaniem, chcielibyśmy zapytać Państwa o opinię na ten temat.

Serdecznie zapraszam wszystkich studentów naszego Wydziału do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie, którą można znaleźć pod adresem:

Ankieta została przygotowana w Systemie Komunikacji ze Studentami IIUWr. Uwierzytelnianie w tym systemie jest wspólne z systemem USOS (ta sama nazwa użytkownika i hasło). Ankieta jest anonimowa. W razie problemów z dostępem do ankiety prosimy o kontakt z
Dziekanatem.

W ankiecie można brać udział do wtorku 16 maja 2017 do godziny 23:59.

Z góry dziękuję za Państwa udział w tym badaniu.

Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Byrka