16 października 2018 10:23

Już w najbliższy piątek (19 IX) w sali 25 odbędzie się finał konkursu na najlepsze prace dyplomowe. W konkursie na najlepszą pracę magisterską komisja wybrała trzech zwycięzców (D. Danielski, B. Dudek i G. Głuch), natomiast finał konkursu na najlepszą pracę licencjacką/inżynierską dopiero przed nami! W ramach tego finału sześciu finalistów opowie o swoich pracach, a potem, na podstawie tych prezentacji, jury wybierze zwycięzcę lub zwycięzców, którzy otrzymają nagrody w wysokości łącznie 3000 złotych od banku Santander.

Serdecznie zapraszamy na ten finał wszystkich zainteresowanych, a szczególnie studentów młodszych roczników, którzy pisanie prac dyplomowych mają dopiero przed sobą - będzie to niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się, jak wyglądają najlepsze prace na naszym wydziale.

Harmonogram finału (sala 25):

10.00 - prezentacje najlepszych prac licencjackich i inżynierskich z informatyki:

• Mateusz Lewko ,,Implementacja języka funkcyjnego z rodziny ML z wykorzystaniem infrastruktury LLVM”
  • Jan Mazur ,,Infrastruktura do zarządzania urządzeniami i sterownikami urządzeń w systemie operacyjnym FreeBSD z częściową implementacją w systemie operacyjnym Mimiker”
  • Julian Pszczołowski ,,Przegląd metod synchronizacji w jądrach systemów uniksopodobnych oraz implementacja rogatek w systemie operacyjnym Mimiker"
  • Dominik Samorek ,,A Computational Intelligence Approach to Water Demand Forecasting and Anomaly Detection in Water Consumption Time Series”
  • Mikołaj Słupiński ,,Klasyfikacja LOB metodami inteligencji obliczeniowej”
  • Piotr Szymajda ,,Bezpieczny inteligentny dom”

11.45 - prezentacje najlepszych prac licencjackich z matematyki

13:30 - prelekcja "Cyberbezpieczeństwo w pigułce" (Michał Żyjewski, Santander Bank Polska S.A.)

14.00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

14.20 - prezentacja jednej z najlepszych prac magisterskich z informatyki: Bartłomiej Dudek "Edit Distance between Unrooted Trees in Cubic Time"

14.45 - prezentacja najlepszej pracy magisterskiej z matematyki

W przerwie jest przewidziany drobny poczęstunek.