21 lutego 2020 15:45

Nokia AI Lab

Nokia, we współpracy z Instytutem Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, ma zaszczyt zaprosić na cykl wykładów i  laboratoriów „Data Science @ Nokia” poświęconych tematyce sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W ramach przedmiotu główny nacisk zostanie położony na aspekty związane z zastosowaniem nowoczesnych metod analizy i przetwarzania danych w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Zaprezentowane techniki i metody zostaną poparte licznymi przykładami ilustrującymi, w jaki sposób wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w Nokii do automatyzacji procesów i rozwoju strategii komercyjnej firmy.

Wykłady i ćwiczenia będą prowadzone przez członków Nokia Artificial Intelligence Laboratory – zespołu działającego w ramach jednostki Commercial Management and Business Digitalization. CMBD zajmuje się wspieraniem głównego kierownictwa firmy w podejmowaniu decyzji biznesowych w oparciu o dane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (m.in. studentów, wykładowców, pracowników firm) na pierwszy wykład, który odbędzie się:

Gdzie?
Instytut Informatyki
ul. Fryderyka Joliot-Curie 15
sala 119

Kiedy?
Środa, 11. marca 2020 o 16.00

Szczegółowy plan zajęć przedmiotu jest dostępny na stronie:

Wstęp na wszystkie wykłady jest wolny. Językiem wykładowym jest angielski.