20 listopada 2020 10:54

Zachęcamy do angażowania się w studenckie akcje organizowane na Uniwersytecie Wrocławskim

• Helpers Gonna Help to ogólnopolska akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, w którą zaangażowali się studenci i studentki Uniwersytetu Wrocławskiego. Z powodu pandemii ta edycja akcji będzie odbywała się na innych (oczywiście bezpiecznych) warunkach: nie spotkamy się na korytarzach budynków UWr, a rejestracja będzie przebiegać indywidualnie w dniach 1-15 grudnia. Organizatorzy akcji Helpers Gonna Help szukają wolontariuszy.
  • UWrHelp+ to inicjatywa Samorządu Studentów UWr i społeczności akademickiej. W tym roku skupimy się na pomocy związanej z pandemią koronawirusa. Działania polegać będą na pomocy w drobnych czynnościach życia codziennego wszystkim potrzebującym, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia chcą ograniczyć wychodzenie z domu. Jesteś studentem UWr? Aby dołączyć do akcji wypełnij formularz i czekaj na kontakt od osoby z zespołu, która pokieruje Cię dalej i wskaże, jak najlepiej można pomóc. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za chęć pomocy i cieszymy się, że jesteś z nami!