17 lutego 2021 20:58

Ruszyły zapisy do Programu CRC

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku we współpracy czterech firm IT ze środowiskiem akademickim, w tym z Biurem Karier Uniwersytetu Wrocławskiego. CRC to oferta dla aktywnych studentów i wczesnych absolwentów, którzy są otwarci na pozyskiwanie nowej wiedzy. Zapisy do tegorocznej edycji potrwają do 21 lutego 2021.

Program edukacyjny Corporate Readiness Certificate jest budowany przy współpracy 4 organizacji: Accenture, EY, IBM, ING Tech Poland i prowadzony w najważniejszych ośrodkach akademickich na Dolnym i Górnym Śląsku. CRC skierowany jest do studentów i wczesnych absolwentów, do 2 lat po ukończeniu studiów. Ze względu na obecną sytuację, w 2021 roku program będzie prowadzony całkowicie online, łącznie z egzaminami wstępnymi i końcowymi. Egzaminy wstępne odbędą się 24 i 25 lutego.

Program CRC obejmuje certyfikowane kursy o szerokiej i różnorodnej tematyce. Do wyboru aż 17 streamów! Udział w programie daje wyjątkową okazję do rozwinięcia umiejętności i praktycznej wiedzy z zakresu IT oraz biznesu. Każdy uczestnik może wziąć udział w maksymalnie 2 streamach. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na stronie Biura Karier UWr.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź program lub wejdź na Facebooka CRC.

Nie trać czasu, zapisz się już dziś! Przejdź do formularza. Zapisy potrwają już tylko do 21 lutego.

(za uni.wroc.pl)