23 marca 2021 17:39

Olimpiada Informatyczna Juniorów to najważniejszy konkurs informatyczny dla szkół podstawowych. Z przyjemnością informujemy, że wśród uczestników tegorocznego finału najliczniejszą grupę stanowią uczniowie naszych klas patronackich z wrocławskich szkół SP nr 3 (12 zakwalifikowanych) oraz SP nr 76 (14 zakwalifikowanych).

Czołówka polskich szkół pod względem liczby zakwalifikowanych:
1. Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu - 14 uczniów,
2. Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu - 12 uczniów,
3. Szkoła Podstawowa nr 112 w Warszawie - 7 uczniów,
4. Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie - 4 uczniów,

Maksymalną liczbę punktów w II etapie zdobyło jedynie troje uczniów, a wśród nich uczennica SP3. Najwyżej sklasyfikowany uczeń SP76 podzielił miejsca 4-6.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom, ich nauczycielom oraz opiekunom. Szczególne podziękowania dla wszystkich osób - pracowników szkół, UWr oraz studentów - zaangażowanych w organizację oraz prowadzenie zajęć, obozów i spotkań informatycznych.

Rekrutacja do uniwersyteckich klas siódmych w SP nr 3 oraz SP nr 76

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Obecnie trwa rekrutacja do uniwersyteckich klas siódmych - 15 maja odbędzie się test rekrutacyjny, a przed nim - 6 maja - spotkanie z dyrekcjami szkół oraz pracownikami UWr. Serdecznie zapraszamy uczniów klas szóstych, którzy chcieliby zostać objęci naszą opieką - więcej informacji na stronie.
Olimpiada Informatyczna Juniorów