29 października 2021 12:44

Studenci Instytutu Informatyki organizują bezpłatny kurs dla maturzystów, którego celem jest pomoc w przygotowaniach do rozszerzonej matury z informatyki. Zajęcia będą się odbywać w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, przy ul. Fryderyka Joliot-Curie 15 w soboty w godzinach 10:00-13:00. Harmonogram kursu z listą tematów można znaleźć na stronie zajęć, zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku.

Każde zajęcia zaczynają się od wykładu połączonego z przedstawieniem przykładowych zadań. Następnie odbywają się pracownie, na których uczniowie samodzielnie (lub z naszą pomocą) rozwiązują zadania z danego tematu. Dostępne są też materiały do już zrealizowanych zagadnień. Do zajęć można dołączyć w każdym momencie.

Nasz kurs z pewnością pomoże uzyskać lepszy wynik w rekrutacji na informatykę czy inne studia techniczne. A o tym dlaczego warto zainteresować się studiowaniem u nas można przeczytać tu.

Wielka powtórka przed maturą z informatyki