8 listopada 2021 21:28

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Allianz Deutschland AG SA Oddział w Polsce organizuje konkurs na najlepsze prace dyplomowe. Zapraszamy do udziału absolwentów naszego Wydziału, kierunków Data Science, ISIM, informatyka oraz matematyka, których prace zostały obronione w okresie od 15 września 2020 do 30 września 2021 i otrzymały ocenę bardzo dobrą.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach:

• na najlepszą pracę licencjacką lub inżynierską z informatyki,
  • na najlepszą pracę licencjacką z matematyki,
  • na najlepszą pracę magisterską z informatyki - nagroda im. Przemki Kanarek,
  • na najlepszą pracę magisterską z matematyki.

W każdej z tych kategorii pula nagród wynosi 4000 zł. Bieżąca edycja zakończy się Finałem Konkursu, który odbędzie się 10 grudnia 2021. Wstępnie planujemy formę stacjonarną ale ostateczna decyzja będzie zależała od sytuacji pandemicznej.

Udział w konkursie jest wielkim zaszczytem, ale łączy się też z pewnymi zobowiązaniami:

• zwycięzcy obu konkursów na poziomie magisterskim będą prezentować swoją pracę podczas Finału Konkursu,
  • wszyscy uczestnicy muszą wyrazić zgodę na to, by ich praca, jeżeli zostanie zakwalifikowana do Finału, oraz prezentacja przedstawiająca tę pracę były opublikowane na stronach uczelni,
  • autorzy najlepszych prac licencjackich/inżynierskich będą prezentować swoje prace podczas Finału Konkursu, a jakość prezentacji będzie również wpływała na ostateczny wynik,
  • Finał planujemy zorganizować w formie stacjonarnej z transmisją w internecie, a jego zapis udostępnimy publicznie.

Prosimy, by wszyscy absolwenci, którzy chcą i mogą wziąć udział w konkursie zgłosili się wypełniając formularz (wymagane zalogowanie na koncie uwr.edu.pl)  w nieprzekraczalnym terminie do 17 listopada 2021.

Regulamin konkursu: pdf.

Zachęcamy do licznego udziału w Finale.