15 maja 2022 11:33

Інформація про прийом на навчання на Факультет Математики та Інформатики Вроцлавського університету для осіб з України.

На Факультеті Математики та Інформатики є можливість навчання з математики та інформатики на рівнях бакалавра та магістра. Ми підготували додаткові місця для абітурієнтів з України. Набір ймовірно відбудеться у вересні (детальний графік буде вказано найближчим часом на сайті www .

Громадяни України, які хотіли би розпочати навчання на ступінь бакалавра, повинні мати свідоцтво про закінчення школи в Україні (атестат про повну загальну середню освіту). Результати іспитів ЗНО не потрібні. Кандидати будуть зобов'язані скласти вступний іспит з математики польською мовою. Тести будуть аналогічні тим, які розміщені на сайті www .

Громадяни України, які бажають отримати ступінь магістра, повинні мати диплом бакалавра і скласти іспит з математики чи інформатики

На обох напрямках, математики та інформатики, навчання здійснюється польською мовою. Від кандидатів вимагається знання польської мови принаймні на базовому рівні, достатньому для участі в заняттях. Пізніше знання польської мови може бути формально перевірено. Всім бажаючим здати вступний іспит ми пропонуємо курс з польської математичної лексики.

Для людей, які залишили Україну після 24 лютого через війну, навчання на нашому факультеті, яке здійснюється польською мовою, є безкоштовним до червня 2023 року (відповідно до дійсного закону; нажаль, на даний момент ми не знаємо, які рішення будуть прийняті пізніше).

Факультет також пропонує навчання в магістратурі за напрямком Data Science. Всі заняття проводяться англійською мовою. Це платний напрямок (650 євро на рік), набір на нього почнеться вже у червні.

Для отримання додаткової інформації щодо навчання в університеті та переліку вимог відвідайте веб-сайт www.

Якщо у вас є питання, звертайтеся до: Prodziekan dr hab. Andrzej Raczyński (andrzej.raczynski@uwr.edu.pl)

Informacja o rekrutacji na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego dla osób z Ukrainy.

Na Wydziale Matematyki i Informatyki możliwe jest studiowanie matematyki oraz informatyki na poziomie zarówno licencjackim jak i magisterskim. Dla kandydatów z Ukrainy przygotowaliśmy dodatkowe miejsca na naszych studiach. Rekrutacja prawdopodobnie odbędzie się we wrześniu (szczegółowy terminarz zostanie podany wkrótce na stronie www .

Osoby z Ukrainy, które chciałaby rozpocząć studia licencjackie powinny posiadać świadectwo ukończenia szkoły w Ukrainie (aтестат про повну загальну середню освiту). Nie jest wymagane zdanie ukraińskiej matury. W ramach rekrutacji kandydaci będą zobowiązani do napisania egzaminu wstępnego z matematyki w języku polskim. Testy będą podobne do zamieszczonych na stronie: www .

Osoby z Ukrainy, które chciałyby rozpocząć studia magisterskie powinny posiadać dyplom ukończenia studiów licencjackich i zdać egzamin matematyki lub informatyki. Oba kierunki studiów matematyka i informatyka prowadzone są w języku polskim. Od kandydatów wymagamy więc znajomości języka polskiego, przynajmniej na podstawowym poziomie, umożliwiającym uczestnictwo w zajęciach. W późniejszym terminie znajomość języka może być formalnie sprawdzona. Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby podejść do egzaminu wstępnego, do udziału w kursie polskiego słownictwa matematycznego.

Dla osób, które opuściły Ukrainę po 24 lutego z powodu wojny, studia na naszym Wydziale, prowadzone w języku polskim, są bezpłatne do czerwca 2023 roku (wynika to z odpowiedniej ustawy, niestety w tej chwili nie wiemy jakie decyzje zostaną podjęte w późniejszym okresie). Na Wydziale prowadzony jest również na poziomie magisterskim kierunek Data Science. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Jest to płatny kierunek (650 euro rocznie), na który rekrutacja rozpocznie się już w czerwcu.

Więcej informacji o studiach na Uniwersytecie i formalnych wymaganiach można znaleźć na stronie www.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: Prodziekan dr hab. Andrzej Raczyński (andrzej.raczynski@uwr.edu.pl)