23 czerwca 2022 11:47

Fundacja Perspektywy szuka studentek kierunków informatycznych do 6. edycji wolontariatu IT FOR SHE Kids.

Podziel się swoją wiedzą i pasją do nauki z dziećmi ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce. Razem rozbudzimy w nich miłość do nowych technologii!

W ramach wolontariatu w miesiącach lipiec-wrzesień 2022 będziesz mogła poprowadzić - samodzielnie lub wspólnie z inną wolontariuszką - 3-dniowe warsztaty edukacyjne dla dzieci w wybranej miejscowości lub szkole w Polsce.

Program zajęć pomożemy Ci przygotować w ramach kompleksowego szkolenia dla wolontariuszek, które odbędzie się w lipcu i będzie prowadzone przez znakomitych ekspertów z czołowych firm branży Tech&IT.

Celem programu jest zwiększenie zainteresowania obszarem STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) wśród dzieci, promowanie kobiet w roli ekspertek technologicznych i uruchamianie ich potencjału społecznego.

IT For She Kids!