19 października 2022 22:07

Do 24 października przyjmowane są zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską organizowanego przez 4 Science Institute. Patronem Konkursu jest IEEE. Partnerem Biznesowym Konkursu jest firma Intel Corporation. Partner Techniczny firma Billon.

Do Konkursu zgłoszona może zostać Praca Dyplomowa Magisterska, która:
1. została przygotowana w języku polskim lub angielskim,
2. została obroniona przez studenta w okresie 01.10.2021 – 30.09.2022
3. i oceniona przez Promotora oraz Recenzenta na oceny bardzo dobre (5.0),
4. temat pracy jest tożsamy z działalnością IEEE (np. informatyka, elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja, automatyka, inżynieria biomedyczna, geoinformatyka, kryptologia, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja).

Zgłoszenia: https://m4s2022.4scienceinstitute.org/

Organizator Konkursu wyda Laureatom i Wyróżnionym nagrody:
• I miejsce: Dyplom oraz zegarek sportowy Garmin Vivoactive 4
• Wyróżnienie I stopnia: Dyplom oraz dysk zewnętrzny ADATA HD710 PRO 4TB USB 3.2 Gen. 1
• Wyróżnienie II stopnia: Dyplom oraz głośnik bezprzewodowy JBL GO 3
• Wyróżnienie III stopnia: Dyplom

Partner Technologiczny firma Billon opublikuje Dyplomy dla Autora na platformie blockchain.

W przypadku nagradzania bądź wyróżniania prac zespołowych, każdy Autor otrzyma odpowiednio nagrodę.

Zwycięzcy dodatkowo otrzymują zaproszenie na Galę z okazji 50-lecia PS IEEE w dniu 09.12.2022.