1 czerwca 2023 14:16

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu otwartym Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca o godz. 12:00 w Oratorium Marianum w Gmachu Głównym przy pl. Uniwersyteckim 1.

Zaproszenie jest skierowane głównie do studentów ostatnich lat studiów i wszystkich zainteresowanych uzyskaniem doktoratu. Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie związane z wymogami formalnymi, przygotowaniem dysertacji, doktoratami wdrożeniowymi oraz doktoratami w ramach grantów.

Na Państwa pytania odpowiedzą Prorektor ds. badań naukowych prof. dr hab. Artur Błażejewski wraz z Pełnomocnikiem Rektora ds. Szkoły Doktorskiej prof. Robertem Klementowskim oraz przedstawiciele Sekretariatu Szkoły Doktorskiej i Centrum Transferu Technologii UWr.

Lista i opis badań promotorów z Instytutu Informatyki