8 kwietnia 2024 11:37

Ekipa Uniwersytetu Wrocławskiego zaliczyła kolejny świetny występ w zakończonych niedawno zdalnych zawodach Spring Challenge. Tym razem w odróżnieniu od większości poprzednich wydarzeń celem nie było pisanie botów rywalizujących w gry lecz rozwiązanie szeregu praktycznych zadań dotyczących różnych obszarów współczesnej informatyki. Chętni mogą sami spróbować klikając See puzzles na stronie zawodów.

Liderami naszej drużyny byli:

Szymon Mikler (absolwent UWr),  Michał Jaworski (absolwent UWr, Data Scientist w QuantUp), Daniel Górski (doktorant UWr i Staff Software Engineer w TomTom), Adam Gańczorz (doktorant UWr) oraz Dawid Skowronek (student Uwr)

W ogólnej klasyfikacji zawodów na platformie codingame w pierwszej dziesiątce na świecie wśród ponad 55 tysięcy zarejestrowanych są aż 3 osoby związane z Uniwersytetem Wrocławskim - Daniel Górski, Marek Szykuła oraz Szymon Mikler.

Gratulacje!

ranking codingame