27 lutego 2022 10:56

– Pracownicy, Doktoranci  i Studenci Kampusu Grunwaldzkiego UWr,

w obliczu tragedii jaką jest militarna agresja Rosji wobec Narodu Ukraińskiego wyraźmy swą solidarność z Ukrainą dołączając do organizowanej przez Kampus Grunwaldzki zbiórki

Od poniedziałku 28 lutego w holu głównym Wydziału Biotechnologii rozpoczynamy akcję zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy.

Potrzebne są:
- środki higieniczne (pieluchy dla dzieci, środki dezynfekujące, mydła, szampony, pasty do zębów, szczoteczki, podpaski, ręczniki papierowe, kosmetyki),
- leki (przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci i dorosłych; środki opatrunkowe – głównie kompresy jałowe, opaski uciskowe; koce termiczne,
- śpiwory, koce, karimaty, pościel, ręczniki,
- powerbanki.

Apelujemy do Pracowników, Doktorantów i Studentów  Kampusu Grunwaldzkiego o wsparcie naszej akcji!

Pierwszy transport planujemy w piątek 4 marca.

Czekamy na Was !

Kolejna zbiórka jest organizowana centralnie przez Biuro ds. odpowiedzialności społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.
Potrzebne są koce, ręczniki, śpiwory, powerbanki, pieluchy dla dzieci, środki opatrunkowe, baterie, latarki. Uwaga! Nie zbieramy odzieży. Zbieramy tylko rzeczy nowe!

Zbiórkę rozpoczniemy w poniedziałek, 28 lutego w siedzibie Biura ds. Odpowiedzialności Społecznej przy ulicy Szczytnickiej 27a w godzinach 8.00-21.00. Apelujemy do studentów, doktorantów, pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego o wsparcie naszej akcji! Czekamy na Was codziennie!

W razie pytań prosimy kontaktować się mailowo:
odpowiedzialnosc@uwr.edu.pl