1 marca 2023 20:26

Dzień Otwarty odbędzie się 1 kwietnia 2023. Zaczynamy o 11:00 (wspólnie z matematykami) wykładem Janka Marcinkowskiego o tym jak Marian Rejewski złamał Enigmę. Będzie kontekst historyczny, będzie też o permutacjach, które się w Enigmie pojawiają i jak Rejewski sobie z nimi poradził. I trochę o tym, że matematyka wojskowa ma nieco inny smaczek od takiej szkolnej.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy rozważają rekrutację na studia informatyczne lub Indywidualne Studia Informatyczno-Matematyczne (ISIM).

W planie więcej wykładów (m.in. pokaz drona sterowanego gestami), troszkę promocji ale przede wszystkim dobra okazja aby na luzie porozmawiać z pracownikami i studentami.

Program Dnia

Więcej o tym dlaczego warto studiować informatykę u nas.

Nasz adres:
ul. Fryderyka Joliot-Curie 15, 50-383 Wrocław

Dojazd KM - przystanek Most Grunwaldzki
Parkowanie - przed budynkiem, wjazd od ul. B. Polaka lub przy Odrze - ul. Joliot-Curie, wjazd od Mostu Grunwaldzkiego.

II UWr