Menu

Nov. 18, 2022, 11:03 p.m.

  

           

Wydziałowy konkurs na najlepszą pracę magisterską z informatyki im. Przemki Kanarek wygrywa praca Jarosława Kwietnia Determinacja zapytań koniunkcyjnych w semantyce multizbiorowej, promotor: Jerzy Marcinkowski

Jarek zaprezentuje swoją pracę w trakcie finału konkursu, który odbędzie się w piątek 25 listopada w sali 25 Instytutu Informatyki, rozpoczęcie finału o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników wydziału, a także wszystkie zainteresowane osoby.

Ponadto dwie prace otrzymały wyróżnienie:

Wydziałowy konkurs na najlepsze prace dyplomowe organizujemy we  współpracy z Allianz Deutschland AG SA Oddział w Polsce. Nagrody są przyznawane w 4 kategoriach - prace licencjackie z matematyki, prace magisterskie z matematyki, prace licencjackie lub inżynierskie z informatyki oraz prace magisterskie z informatyki (nagroda im. Przemki Kanarek). W tym roku łączna pula nagród w konkursie wynosi 19 500 złotych.

Znamy już również finalistów w kategorii prac licencjackich lub inżynierskich. Na stronie Instytutu Matematycznego można zapoznać się też z listą laureatów w kategoriach matematycznych.