18 listopada 2022 22:08

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Allianz Deutschland AG SA Oddział w Polsce organizuje wydziałowy konkurs na najlepsze prace dyplomowe. Finał konkursu odbędzie się w piątek 25 listopada w sali 25 Instytutu Informatyki, rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Nagrody są przyznawane w 4 kategoriach - prace licencjackie z matematyki, prace magisterskie z matematyki, prace licencjackie lub inżynierskie z informatyki oraz prace magisterskie z informatyki. W tym roku łączna pula nagród w konkursie wynosi 19 500 złotych.

Są już znani finaliści konkursu prac licencjackich lub inżynierskich z informatyki:

Znamy już też wyniki w kategorii prac magisterskich. Na stronie Instytutu Matematycznego można zapoznać się z listą laureatów w kategoriach matematycznych.