3 grudnia 2021 18:41

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Allianz Deutschland AG SA Oddział w Polsce organizuje konkurs na najlepsze prace dyplomowe.

Poznaliśmy właśnie zwycięzców konkursu na najlepsze prace magisterskie z informatyki. Dwie równorzędne pierwsze nagrody otrzymują:

Komisja przyznała również dwa wyróżnienia:

Do finału konkursu na najlepsze prace licencjackie lub inzynierskie z informatyki zakwalifikowali się:

Finał konkursu odbędzie się stacjonarnie w piątek 10 grudnia w sali 25 Instytutu Informatyki, początek o godzinie 10:00. Każdy z finalistów zaprezentuje swoją pracę oraz odpowie na pytania jury oraz publiczności.

Harmonogram finału jest już dostępny. Konkurs obejmuje również prace magisterskie i licencjackie z matematyki - więcej na stronie wydziału.

Planujemy przyznanie nagrody publiczności za najlepszą prezentację. Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów oraz absolwentów do udziału w uroczystości. Osoby które nie mogą przyjść osobiście zapraszamy do oglądania transmisji w internecie.